Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hradní nástěnka

Goto down

Hradní nástěnka Empty Hradní nástěnka

Příspěvek pro Admin Fri Jul 03, 2015 5:11 pm

[RP v menšině i OOC]
Zde píší z větší části profesoři a vedení školy. Avšak pokud vyhlásí nějaký prefekt soutěž, či se nějakému studentovi něco ztratí, stačí připnout na nástěnku nějaký příspěvek, a kdokoliv si toho může všimnout.
Číst nástěnku je povinné, stejně tak jak ji každý den navštěvovat.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 28. 06. 15

https://hogzard-rp.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hradní nástěnka Empty Re: Hradní nástěnka

Příspěvek pro Admin Fri Jul 03, 2015 5:20 pm

[OOC]
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ

Tak využiji této nástěnky již teď, pro sdělení nonRP zprávy. OOC znamená nonRP aby jste se neptali.
Jelikož se blíží prázdniny (proto také byl stvořen zkušební rok) a já mám skoro přeplněný program, jmenovala jsem mým zástupcem Kiki (na facebooku) zde profesora Lannistera, který vyučuje OPČM.
Bude za mě posílat lidem zprávy o přijetí na školu na emailu, já až zde budu jim později přidám profily, však hrát budou moci.
Když zde nebudu, nedělejte lumpárny, za týden jsem na krátkou dobu zpět!
Výuka není povinná, avšak můžete dělat různé akce, soutěže, sbírat, dávat a brát body, bavit se, tvořit svým postavám příběhy a hrát.
Svou registrací jste potvrdili že budete aktivní, tak prosím buďte, ať až zde přijdu, nebudete jen zdechliny. To si opravdu nepřeji.
V mé nepřítomnosti teda posloucháte pana profesora Richarda Roberta Lannistera, ten(ta:-D) se bude taky starat o chod školy a hráčů atd..
I když nebudu zde, naleznete mne sem tam na mobilu na chatu, tam můžeme vyřizovat to, co beze mne nezvládnete Smile
Ještě dnes do večera tu budu, možná zítra ráno, ale na to nespoléhám, tak se mne můžete ptát na různé věci, než vám zmizím.
To by bylo snad vše.

Vaše milovaná adminka
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 28. 06. 15

https://hogzard-rp.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru