Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Richarda Lannistera

2 posters

Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Richard Robert Lannister Wed Jul 01, 2015 7:02 pm

Dům Richarda Lannistera Propertyse
Richard Robert Lannister
Richard Robert Lannister

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Alysha Nett Wed Jul 01, 2015 7:14 pm

*Rychlým krokem si to kráčí přímo k domu pana Lannistera.*Ehh..*Odkašle si a v ruce nese spoustu pánského oblečení, v očích má slzy.*Ách...*Povzdychne a ťukne do toho tlačítka jménem zvonek, přičemž uslyší jak se v domě ozve hlasité : CINDÓN. Jakmile tak učiní, prohrábne si vlasy a stoupne si rovně jakoby spolkla pravítko.*
Alysha Nett
Alysha Nett

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Richard Robert Lannister Wed Jul 01, 2015 7:31 pm

-Po ranním běhu a nějakém hloupém papírování se rozhodl, že si zaslouží drink. Paní Lauren dal dnes volno, jelikož mu nedělá dobře když tu uklízí a stará se o dům právě ona. Na sentiment nikdy nebyl, ale zná jí od mala a má jí jako druhou matku a tak by byl raději kdyby si jen zalévala květiny. Nalil si skleničky Whisky a vypil ji na ex. Měl v plánu dát si po běhu sprchu, jelikož byl celkem zpocený a tak zamířil do koupelny v první patře. Svlékl si bílé propocené triko, tepláky i trenky s ponožkama. Pustil sprchu a jelikož byla příjemně studená okamžitě si vlezl do koutu. Zvonek ho vyrušil zrovna když si chtěl dát šampon na vlasy. Vypl vodu a vylezl, obmotal si kolem sebe ručník a vyrazil dolů ke vchodovým dveřím. Otevřel dveře a uviděl Alyshu, jeho bývalou přítelkyni se kterou se nedávno rozešel, jelikož se nerad váže na dlouhou dobu a věděl, že ona není ten typ na víkend. Alysho. nadzvedl obočí a olízl si automaticky rty, podíval se na její ruce a uviděl spousty věcí Asi chceš jít dál. odstoupil od dveří a rukou ukázal aby vešla.-
Richard Robert Lannister
Richard Robert Lannister

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Alysha Nett Wed Jul 01, 2015 7:42 pm

Huh ?*Nadzvihne obočí a když ji příjde otevřít jen zabalený v ručníku, dost ji to vytočí a tak si jen prohrábne vlasy a koukne se směrem ke svému domu.*Éé..Né díky vlastně, jen jsem ti chtěla říct žé...*Začne ztrácet slova.*Chtěla jsem ti říct žé...*Zvyší hlas a vražedně přimhouří oči.*Jsi hnusný, pitomý, neschopný, nechutný hajzl !*Při každém urážejícín slové po něm hodí jedno jeho oblečení přičemž už v hrsti nemá žádné a tak mu při posledním slově vrazí pořádnou facku.*Sbohem !*Steče ji slzička, otočí se na podpadku a jde rýzným ale přesto rychlým krokem zpět k bránce.*
Alysha Nett
Alysha Nett

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Richard Robert Lannister Wed Jul 01, 2015 7:55 pm

-Nepřestává ji sledovat a celou ji sjede pohledem, vždycky se mu líbila, něco na ní bylo jen nevěděl, co přesně. Když se začne zakoktávat, trochu se pousměje, ale tak aby to nebylo nápadné Zhluboka dýchej. poví jí, jelikož si to prostě nemohl odpustit. Když po něm začne házet jeho oblečení, křičet na něj a urážet ho vyleze ze dveří a chytí jí ruce aby s nimi nemohla hýbat Uklidni se Al. poví s úsměvem Jsi rozrušená, pojď dovnitř dáme si spolu skleničku a třeba se uklidníš. pustí ji a nadzvedne jedno obočí Nechceš přeci vypadat jako hysterická bejvalka. mrkne na ni a vrátí se zpět do domu. Zamíří k baru kde rovnou vyndá dvě skleničky a do obou nalije whisky.-
Richard Robert Lannister
Richard Robert Lannister

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Alysha Nett Wed Jul 01, 2015 8:13 pm

*Povzdychne jelikož pomyslí že to stejně nemá cenu a tak vejde do domu a porozhlédne se kolem.*Wáu..Máš to tu hezký..Každopádně, jako vždy.*Usměje se a koukne na něj.*Um..Já nepiju..*Uchechtne se.*
Alysha Nett
Alysha Nett

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Richard Robert Lannister Wed Jul 01, 2015 8:25 pm

-Když vejde museí se zasmát, samozřejmě věděl že neodejde to by prostě nebyla ona. Nic jsem tu neměnil. poví když pochválí jeho dům. Samozřejmě dům změnil, ale to už když rodiče zemřeli. Až když to ovšem vysloví si uvědomí, že ani neví, jestli tam Alysha někdy byla. Mávne nad tím rukou a svou skleničku vypije na ex Mimochodem díky za to oblečení. mrkne na ni a musí se smát. Nepiješ? A chceš něco jiného? nadzvedne obočí a rozhlédne se kolem. Nealkoholické bylo v lednici asi jen mléko a ani tím si nebyl jistý. Klidně si sedni. pobídl ji a i on sám se posadil na gauč.-
Dům Richarda Lannistera Tumblr_nqayrkzece1rshgzoo2_500
Richard Robert Lannister
Richard Robert Lannister

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Alysha Nett Wed Jul 01, 2015 8:44 pm

No...vlastně ani nemám žízeň.*Pokrčí rameny a sedne si vedle něj.*No a, jak se vlastně máš ?*Začne na něj zírat přičemž si prohrábne vlasy.*
Alysha Nett
Alysha Nett

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Richard Robert Lannister Thu Jul 02, 2015 12:16 pm

Jak se mám? Za nedlouho nastupuji jako nový profesor do Bradavic a mám vše co jsme kdy chtěl či co potřebuji. ušklíbne se a postaví se, zamíří opět k baru kde si dolije do skleničky whisky a tentokrát v ní jemně smočí jazyk Mám se skvěle. mrkne na ni a trochu ze sklenky usrkne A jak se máš ty? usměje se na ni a skleničku dopije. Měl bych se jít obléct. zasměje se když si uvědomí, že má na sobě jen ručník Omluv mě. kývne hlavou a zmizí za horem, zamíří do ložnice kde ze skříně vytáhne trenky, úzké světlé džíny a bílé jednoduché triko. Pak se vrátí zpátky do obyváku kde se opře o bar.-
Richard Robert Lannister
Richard Robert Lannister

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Alysha Nett Thu Jul 02, 2015 1:43 pm

Cože ? Profesor ? V Bradavicích ? Ty ? *Uchechtne se.*To není možné....Takového ňoumu jako jsi ty by tam ani nevzali.*Mávne nad tím rukou.*Ale každopádně, co budeš učit ?*Koukne na něj zvědavě.*
Alysha Nett
Alysha Nett

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Richard Robert Lannister Thu Jul 02, 2015 3:36 pm

Budu vyučovat kouzelné formule a absolutně nechápu tvůj údiv.poví uraženě, ale vlastně je mu to celkem jedno. Chce si nalít další skleničku whisky, ale všimne si, že v tuhle hodinu už měl být připravený na odjezd do Bradavic. Do háje. zanadává si a otočí se na Al Je mi líto, ale studenti čekají takže mě prosím omluv. Budu muset jít, ale klidně tu buď jako doma. mrkna na ni a luskne prstem. Vedle něj se objeví hned několik zavazadel a ona sám má na sobě již i oblek. Rád jsem tě viděl. poví a lusknutím zmizí i se svými věcmi.-
Richard Robert Lannister
Richard Robert Lannister

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Alysha Nett Thu Jul 02, 2015 6:46 pm

C-c-co ? Bradavice žáci !*Vzpomene si a začne v jeho domě hledat krb. Když ho najde, nahlas vykřikne.*Nádraží King's Cross !*Luskne prsty a je fuč.*
Alysha Nett
Alysha Nett

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 29. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Richarda Lannistera Empty Re: Dům Richarda Lannistera

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru